Parça Eşya Taşıma - Yalova

Parça Eşya Taşıma

Her ofis sahibi için ofis malzemeleri ve belgeleri önemlidir. Biz Yalova Öz Yıldız Nakliyat olarak tedbirli olup ofis malzemelerinizi sigortalarız. Eğer ofis eşyalarınıza bir zarar gelmesi halinde direkt olarak Yalova Öz Yıldız Nakliyat  ulaşabilirsiniz. Türkiye’deki en kaliteli ofis taşımacılığı hizmetini firmamız vermektedir.

Evinizinse çok eşya kalabalığı olduğundan şikayetçisiniz ve eşyalarınızın bir çoğunu başka bir yere taşımaya karar verdiniz.Ama eşyalarınız çok değerli olduğu için nasıl taşıtmam diye düşünüyorsunuz.

Halbuki hiç düşünmeye gerek yok Yalova Express eşyalarınızın tümüne sigorta yapıp öle taşımaktadır.Eşyalarınızın en ufak bir yerine zarar geldiği takdirde sigorta tarafından karşılanmaktadır.Çoğu firma parça eşya ve şehir içi nakliye sigorta yapmaz işte öteki firmalardan en büyük farklarımızdan biri bu olsa gerek firmamızda özel dizayn edilmiş araçlar bulunmaktadır.

Sizlerin eşyalarına bu araçta kesinlikle zarar gelmesi mümkün değildir.

ŞİRKET PROFİLİ

Yalova Öz Yıldız Nakliyat, 2006 yılında Yalova merkezli kurulmuş olan, profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışını tek çizgide buluşturmayı hedefleyen ve evden eve nakliyat sektörüne “Güven Taşır” sloganıyla yeni bir bakış açısı getirmek için hizmet veren bir nakliyat firmasıdır.

Referanslarımız

Yalova Nakliyat