Yalovaya tayininiz mi çıktı

Yalovaya tayininiz mi çıktı

Yalovaya tayininiz mi çıktı

Tayin Nedeniyle Taşınıyor Musunuz?

Yalova Öz Yıldız başka bir şehre tayin olduysanız bize bir hafta önceden bildirin sizin taşınmanız için özel çalışma yapalım böylece uygun fiyatlara taşınırsınız.

Yalova memur kentidir. Memurlar da sık sık taşınmak durumunda kalıyorlar. Taşınma sürecini memurlarımız için en stressiz olacak şekilde planlıyor ve iyi hizmet ilkeleri çerçevesinde taşınma işlerini üstleniyoruz.

Tayin nedeniyle taşınıyorum

Burada önemli olan nokta taşınmadan bir hafta önce bir randevu alarak bize biraz süre tanımanız yeterlidir. Bizler sizin için süreci planlayara hem gidiş hem dönüşe yük bularak masraflarınızın bir nebze azalmasına katkı sağlıyoruz. 

Evden eve nakliyat deneyimi olan ekip ve uygun paketleme malzemeleri ile iyi bir taşınma deneyimi yaşamanız için çalışıyoruz. Sizleri de bu iyi deneyimi yaşamak için Huzur Nakliyat ile taşınmaya davet ediyoruz. Bizi kırmayın Huzur'la taşının.

 

ŞİRKET PROFİLİ

Yalova Öz Yıldız Nakliyat, 2006 yılında Yalova merkezli kurulmuş olan, profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışını tek çizgide buluşturmayı hedefleyen ve evden eve nakliyat sektörüne “Güven Taşır” sloganıyla yeni bir bakış açısı getirmek için hizmet veren bir nakliyat firmasıdır.

Referanslarımız

Yalova Nakliyat