Yalova Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Yalova Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Yalova Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Yalova Özyıldız Nakliyat olarak üstün hizmet anlayışımız ile sigortalı taşımacılık yapmaktayız. Uzun yıllardır Yalova'da hassas taşımacılık ile müşterilerimizin güvenini kazanıp eşya taşıma öncesi ve sonrası müşterilerimiz ile diyalog halinde bulunmaktayız. Evden eve taşımacılık hizmeti yaparken hassas olduğumuz belli başlı önceliklerimiz mevcuttrur. Taşıma yapılmadan önce tespitlerimizi yapıp önceliklerimizi sıraladıktan sonra müşterilerimiz ile istişare içerisinde bulunup kırılabilecek eyşaların mobilya montajlarının nasıl yapılacağı konusunda fikir birliği sağlıyoruz. Bu anlamda üstün hizmet kalitesi ve uygun fiyat politikası ile müşteri memnuniyetimizi ön sıralara çıkarmaktayız. 

Eşyaların ilden ile veya şehir içi taşımacılık öncesi araçlarımıza hassas bir şekilde yerleştirmekteyiz. Uzman personelimiz evinizden eşyaları taşırken gerekli özeni göstermektedirler. Yalova il sınırları içerisinde vermiş olduğumuz hizmet kalitesi referanslarımız ile bellidir. Araçlarımız sigortalı eşyalarınız güvencemiz altındadır. Yalova Özyıldız Nakliyat firması olarak evden eve taşımacılık, ofis taşımacılığı yapmaktayız. Uygun fiyat tekliflerimizi bizi arayarak öğrenebilirsiniz. 

İletişim Adresimiz 

Bahçelievler Mah. Stadyum Cad. Secil Apt. 16/A YAlova /Merkez

0538 635 70 16

0537 724 42 95

0226 800 00 95

ŞİRKET PROFİLİ

Yalova Öz Yıldız Nakliyat, 2006 yılında Yalova merkezli kurulmuş olan, profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışını tek çizgide buluşturmayı hedefleyen ve evden eve nakliyat sektörüne “Güven Taşır” sloganıyla yeni bir bakış açısı getirmek için hizmet veren bir nakliyat firmasıdır.

Referanslarımız

Yalova Nakliyat