Şehirler Arası Nakliye Aracımız Hazır

Şehirler Arası Nakliye Aracımız Hazır

Şehirler Arası Nakliye Aracımız Hazır

Şehirlerarası nakliyat; bulunduğunuz şehirden başka bir şehire eşya ve yük benzeri olan malzemelerin kamyonet, kamyon ve tırlar ile taşınması işlemidir.Taşınacak eşya; ev eşyası,büro-ofis v.b gerçekleştirilmesi gereken tüm eşyalar için kapalı kasa nakliyat araçları gereklidir.Bu kasalar araçların alındığında üzerinde bulunmaz. Bu kasaları genellikle şehirlerarası nakliye firmaları kendi araçlarına bu kasaları tasarlayan firmalara haftalar süren bir zaman diliminden sonra yaptırır.
Bizde nakliyat için bu şekilde özel tasarlanmış yeni bir aracımızın tamamlandığı ve hizmete açık olduğunu sizlere duyurmak istiyoruz. Aracımız 10 teker ve çelik kasalıdır.Yukarıda da anlattığımız gibi özellikle şehirlerarası nakliyat için özel tasarlanmıştır.

Aracımız şehirlerarası nakliyat için çıkış noktası merkezi olarak İstanbul, Kocaeli, Yalova Bursa, Kırklareli ve Tekirdağ'dır.

ŞİRKET PROFİLİ

Yalova Öz Yıldız Nakliyat, 2006 yılında Yalova merkezli kurulmuş olan, profesyonel ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışını tek çizgide buluşturmayı hedefleyen ve evden eve nakliyat sektörüne “Güven Taşır” sloganıyla yeni bir bakış açısı getirmek için hizmet veren bir nakliyat firmasıdır.

Referanslarımız

Yalova Nakliyat